£180.00GBP

Zgemma h9s
Zgemma H.9S 4K to odbiornik satelitarny wyposażony w pojedyńczą głowicę DVB-S2X (współpraca z konwerterami typu Unicable), obsługujący rozdzielczość Ultra HD która oferuje obraz cztery razy wyraźniejszy niż w rozdzielczość Full HD.
od obudową znajduje się ekstremalnie mocny 4-rdzeniowy procesor ARM (1,5 GHz, ok. 20000 DMIPS) na chipsecie Hisilicon Hi3798Mv200 , 256MB NAND Flash /1GB DDR3 Memory oraz układ graficzny Mali 450.
Dzięki zastosowaniu tak wydajnych podzespołów Zgemma H9S działa o wiele szybciej niż inne tunery oparte na oprogramowaniu enigma2 !
W tunerze wgrane jest najnowsze oprogramowanie ze specjalnym pluginem , dzięki któremu Nand Flash można rozszerzyć z 256MB do 128GB za pomocą karty microSD lub pendriv USB 3.0 (wymagane).
Większa pamięć pozwala na dowolne instalowanie nowych pluginów ,dodatków w tunerze oraz zainstalowanie KODI v.17.6 Krypton.
Nowa architektura procesora i większa moc sprawiają, że urządzenie jest jeszcze szybsze i posiada większe możliwości niż inne tunery.
To drugi tuner tego producenta , który obsługuje zarówno rozdzielczość UHD (2160p, czyli 4K), jak i kodek HEVC (H265).
Tuner jest dostarczany w ekologicznym pudełku, w środku poza nim znajdziemy skróconą angielską instrukcję obsługi (PL w elektronicznej wersji), pilot zdalnego sterowania (inny niż dodawany do tej pory do wszystkich modeli odbiorników Zgemma) z kompletem baterii, przewód HDMI o długości ok. 1.5mb oraz zewnętrzny zasilacz 12V 2A.
Sam odbiornik jest w kolorze czarnym. Obudowa jest plastikowa, ale solidna – wykonana z materiałów wysokiej jakości, nie tandetna.
Panel przedni posiada tylko podświetlane diodą logo producenta informujące o stanie pracy (jasna – praca, czerwona – czuwanie, przy aktualizacji informuje o stanie migając).
Odbiornik ma na pokładzie zainstalowany soft OpenATV 6.2, do którego codziennie wychodzą poprawki, które możemy zdalnie zainstalować (jeśli mamy podłączony odbiornik do internetu).
Sama aktualizacja nie powoduje konieczności wgrywania listy kanałów, zainstalowanych pluginów czy też ustawień OScama, CCcama itp., który odpowiada za obsługę kart operatorów satelitarnych.
W tunerze zainstalowany jest najnowszy OSCam (obsługuje m.in. protokół CCcam, newcamd, gbox czy camd) oraz CCcam 2.3.2 który umożliwia sharing w obrębie własnego gospodarstwa domowego wystarczy wpisać tzw. CCcam.cfg lub wpisać dane w OSCama tworząc tzw. Multiroom poprzez sieć LAN.
£70.00GBP

Zgemma H5 Full HD
dostępne są następujące złącza
H5 - to najwydajniejszy z modeli tunerów Zgemma Full HD na Linuksie z wbudowaną pojedynczą głowicą DVB-S2 (współpraca z konwerterami typu Unicable) oraz DVB-T/T2/C .
Wewnątrz procesor firmy BROADCOM 2000 DMIPS BCM73625 o taktowaniu 2x751Mhz, 512MB DDR3 pamięci RAM i 256MB pamięci FLASH.
Pozwala to na stabilną i wydajną pracę w sieci oraz nagrywanie i odtwarzanie
multimediów.
jeden z nielicznych tańszych tunerów który ma obsługę HEVC/H.265
Sam odbiornik jest w całości w kolorze czarnym (tak samo pilot) , wymiary Zgemmy to (210 x 47 x 145 mm).
Na panelu przednim od lewej jest przycisk standby
prawej bocznej ścianki tunera wejście na kartę microSD
(idealna do timeshift oraz multiboot , obsługa do 128GB)
wejście zasilacza AC/DC 12V 2A
włącznik zasilania
wyjście RCA dla Composite video i audio stereo
wyjście S/PDIF RCA
włącznik zasilania anteny naziemnej
wejścia antenowe głowicy DVB-T/T2/C
wejście antenowe głowicy DVB-S2
port HDMI (w wersji 1.4)
gniazdo Ethernet 10/100 Mbit
port USB 2.0
wejścia antenowe dwóch głowic
Tuner ten to przełomowy produkt na rynku, wspiera najnowsze formaty wideo, ale zarazem zostawia pełnię wolności użytkownikowi, dowolność ustawień, porządkowania listy kanałów, nagrywania i korzystania z dowolnych kart.

Powered by WHMCompleteSolution